Jak mohu sledovat přímý přenos zápasu Doumbé vs. Baki na PFL Paris 2?

Připravte se na intenzivní okamžik s zápas PFL Paris 2 Doumbé vs Baki ! Pokud jste vášnivými fanoušky bojových sportů, je tento článek určen právě vám. Provedeme vás krok za krokem sledujte tento duel živě duel. Ať už jste doma, nebo na cestách, nenechte si ujít jedinou sekundu tohoto epického souboje.

Objevte všechny informace, které potřebujete ke sledování tohoto zápasu Zůstaňte s námi a buďte v centru dění díky našemu kompletnímu průvodci zápasem. sledujte zápas PFL Paris 2 Doumbé vs Baki živě.

Souboj Doumbé vs. Baki slibuje na PFL Paris 2 pořádný nářez

Před zápasem MMA mezi Cédricem Doumbé a Bajsangurem „Bakim“ Chamsoudinovem panuje vysoké napětí, který je naplánován na čtvrtek 7. března v rámci PFL Paris 2 v Accor Areně.. Oba bojovníci podnítili očekávání výměnou provokací na sociálních sítích, přičemž zvláštní zmínku si vysloužil Cédric Doumbé, nesporný mistr trashtalku.

Francouzsko-kamerunský reprezentant se proslavil sdílením obrázku sanitky s tváří svého čečenského protivníka a také videem, na němž je vidět matrace s nápisem „Bonne nuit Baki“ („Dobrou noc, Baki“).

Profily bojovníků: Cédric Doumbé a Baysangur „Baki“ Chamsoudinov

Cédric DoumbéJednatřicetiletý Cédric Doumbé je francouzsko-kamerunský boxer, který začal svou profesionální kariéru před 11 lety. Má za sebou několikrát vyhrál šampionát Glory ve welterové váze. a má na svém kontě 75 vítězství z 82 zápasůvčetně 45 od KO. V roce 2021 úspěšně odstartoval svou kariéru v MMA a prvních 5 zápasů vyhrál KO.

Na druhé straně oktagonu, Baysangur „Baki“ Chamsoudinov22 let, Čečenec, je vycházející hvězdou smíšených bojových umění. S perfektní bilancí 7 vítězství v tolika zápasechTrénuje v MMA Factory po boku Khamzata Chimaeva.

Jak mohu sledovat zápas Doumbé vs. Baki v přímém přenosu?

Nenechte si ujít žádnou akci mezi Cédricem Doumbé a Baysangurem „Bakim“ Chamsoudinovem, naladit kanál DAZN ve čtvrtek 7. března od 18 hodin.. Pro nezávazné měsíční předplatné ve výši 14,99 eurKromě živých bojových sportů se můžete těšit také na fotbal, motoristické sporty a NFL.

Přečtěte si také :  Jak se vyhnout pylovým alergiím? Rostliny, které byste měli vyloučit ze své zahrady

Platforma nabízí také přehrávání událostí. Přístupné ze všech připojených obrazovek, DAZN je ideální způsob, jak sledovat největší zápasy. jako je ten mezi Doumbé a Bakim.

Karolína Svobodová
Karolína Svobodová

Karolína Svobodová, dynamická spisovatelka, se zabývá tématy od praktického života až po duchovní pohodu.

Voir tous ses articles