Květen : Horoskopy předpovídají těmto znamením zvěrokruhu bouřlivé období

S příchodem května by některá znamení zvěrokruhu mohla čelit výzvám a komplikacím. Podle astrálních předpovědí budou muset zejména dvě znamení zůstat ostražitá a připravená. čelit překážkám.

Tento měsíc bude pro tato znamení bohatý na události. planetární vlivy, které by mohly narušit jejich rovnováhu.. Je proto vhodné se na tyto možné potíže psychicky a emocionálně připravit. Ve zbytku článku se dozvíte, jaké jsou předpovědi pro tato astrologická znamení a jak mohou překonat zkoušky, které je čekají.

Vliv retrográdního Merkuru a příchodu Marsu do znamení Berana na znamení zvěrokruhu

Retrográdní Merkur a příchod Marsu do znamení Berana slibují výrazné změny pro všechna znamení zvěrokruhu. Retrográdní Merkur může vést k nedorozuměním zpoždění a problémy v komunikaci, zatímco impulzivní energie Marsu v Beranu může vést ke konfliktům. a výzvy.

Je důležité, aby každý znak uvědomovat si tyto planetární vlivy a podniknout kroky k tomu, abyste tímto bouřlivým obdobím prošli moudře a obezřetně.

Rady astrologa Jeana-Yvese Espié pro méně příznivá znamení zvěrokruhu

Pro Znamení Štíra a Ryb Astrolog Jean-Yves Espié doporučuje, abyste v tomto choulostivém období zůstali obzvláště ostražití. Doporučuje rodilým příslušníkům těchto znamení, aby pěstovat trpělivost a přemýšlení tváří v tvář všem překážkám, které se mohou objevit.

Zásadní je také vyhnout se impulzivní rozhodování a upřednostňovat jasnou a otevřenou komunikaci aby se předešlo nedorozuměním. Tím, že se soustředí na zvládání svých emocí a na zůstat ukotvený v přítomnosti méně příznivá astrologická znamení budou schopna překonat nadcházející výzvy a maximálně využít současných astrálních vlivů.

Také, péče o fyzické zdraví a duševní zdraví je nezbytné, chceme-li čelit výzvám s energií a odhodláním. Zdravé stravování, pravidelný pohyb a péče o zdraví a věnovat čas odpočinku pomáhají udržovat kondici a lépe zvládat stres.

Vliv Slunce v Býku a blížícího se příchodu Venuše ve Štíru na astrologická znamení

Příchod Slunce v Býku přináší stabilní a pragmatickou energii, ale může také způsobit, že lidé tohoto znamení budou tvrdohlavější a majetničtější. S příchodem Venuše ve Štíru, znamení vášně a intenzity, mohou vzniknout poruchy ve vztazích.. Aby se těmto škodlivým účinkům zabránilo, doporučuje se, aby dotyčné znaky zůstaly otevřené komunikaci a aby se být flexibilní.

Přečtěte si také :  Co je to sestupné znamení v astrologii a jak se vypočítává?
Karolína Svobodová
Karolína Svobodová

Karolína Svobodová, dynamická spisovatelka, se zabývá tématy od praktického života až po duchovní pohodu.

Voir tous ses articles