Nenechte si ujít tyto rituály při novoluní pro nový začátek !

Nenechte si ujít tyto rituály při novoluní pro nový začátek !

V tomto článku se dozvíte o jednoduchých a účinných rituálech, které vám pomohou obrátit list s novým měsícem. Novoluní je ideální čas na zbavit se negativní energie z minulosti a připravte se na přijetí nových příležitostí do svého života.

Tyto snadno proveditelné rituály vám pomohou zbavit se zátěže minulosti a připravit se na budoucnost vydláždit cestu k lepší budoucnosti. Ať už jste v této oblasti nováčci, nebo jste zběhlí v duchovních praktikách, tyto rituály vám pomohou spojit se s vaší intuicí a manifestovat vaše nejhlubší přání.

Symbolika novoluní

Novoluní je mocným symbolem znovuzrození a obnovy. Označuje začátek nového lunárního cyklu a nabízí. příležitost k bilancování uplynulého měsíce a začít znovu v měsíci nadcházejícím.

Je to vhodná doba k tomu, abyste se zbavili nahromaděné negativní energie, znovu se zaměřili na své cíle a touhy a těšili se na nové začátky. Novoluní nás vyzývá, abychom udělali krok zpět abychom se zamysleli nad svými minulými činy a připravili se na příležitosti a výzvy, kterým budeme čelit v následujících týdnech.

Koupací rituál doprovázející obnovu

Pro provedení koupelového rituálu během novoluní je nezbytné připravit prostor vhodný k relaxaci a očistě. Naplňte si vanu horkou vodou a přidejte do ní hrst hrubé soli nebo himálajské soli k pročištění těla a mysli.

Uspořádejte fialové květiny kolem vany pro podporu relaxace a spojení s vaším vnitřním já. Nakonec zapalte kouřovou tyčinku (např. z bílé šalvěje), abyste pročistili atmosféru a rozptýlili negativní energie.

Ponořte se do této posvátné lázně a soustřeďte se na svůj záměr obnovy a znovuzrození. Je důležité přizpůsobit rituály svým vlastním potřebám a přesvědčení, abyste z nich měli maximální užitek. K tomu je nezbytné Zaměřte se na to, co vám přináší potěšení a pohodu a zároveň se znovu zaměřit na sebe.

Pokud vám nevyhovuje například rituál koupání, můžete se rozhodnout pro tzv řízenou meditaci nebo cvičení jógy k novoluní. Klíčové je najít to, co s vámi rezonuje, a začlenit to do své praxe, abyste plně prožili energii obnovy, kterou tato lunární fáze přináší.

Přečtěte si také :  Zjistěte, co váš horoskop prozrazuje o vašem mateřském poutu !
Karolína Svobodová
Karolína Svobodová

Karolína Svobodová, dynamická spisovatelka, se zabývá tématy od praktického života až po duchovní pohodu.

Voir tous ses articles