Právní informace

V souladu s ustanoveními článků 6-3 a 19 francouzského zákona o důvěře v digitální ekonomiku vás Ekaroline tímto informují, že webové stránky www.ekaroline.cz jsou v současné době hostovány společností PH, jejíž sídlo se nachází na následující adrese

7, place de la Gare
BP 70109
57201 Sarreguemines Cedex

Práva na používání a duševní vlastnictví

Všechny prvky, které se objevují a jsou zmíněny na webových stránkách www.ekaroline.cz, jsou chráněny platnými ustanoveními francouzského zákoníku duševního vlastnictví. V důsledku toho je jakákoli reprodukce těchto prvků, ať už celých nebo jejich částí, včetně napodobování, bez výslovného předchozího písemného souhlasu správce stránek přísně zakázána!

Odkazy a afilace

Tyto webové stránky potvrzují svou účast v programu Amazon Partner Program, který byl vyvinut s cílem umožnit webovým stránkám vydělávat peníze prostřednictvím odkazů na oficiální webové stránky Amazon.co.uk. Návštěvníci mohou kdykoli vyhledávat produkty Amazon.co.uk samostatně, pokud nechtějí používat odkazy uvedené na www.ekaroline.cz.

Používání souborů cookie

Webové stránky www.ekaroline.cz používají soubory cookie. Tyto údaje jsou shromažďovány serverem za účelem vytvoření statistik o používání našich webových stránek. Tyto informace nejsou používány k žádným jiným účelům a nikdy nebudou použity ke komerčním účelům bez vašeho výslovného souhlasu. Uživatelé mohou stránky www.ekaroline.cz používat v režimu soukromého prohlížení, pokud si to nepřejí.

V případě jakýchkoli připomínek nebo dotazů je na kontaktní stránce waterburyresearch k dispozici kontaktní formulář.