Retrográdní Pluto : Všechna tato znamení budou po zbytek roku vzhůru nohama !

Dopad retrográdní Pluto na znamení zvěrokruhu je v současné době žhavým tématem. Vzhledem k tomu, že tato planeta bude v retrográdním pohybu až do října, mnoho znamení zvěrokruhu již pociťuje její účinky.

Toto období může přinést nečekané výzvy a změny v různých aspektech našeho života. Je důležité, abyste si těchto vesmírných vlivů nadále vědomi abyste se v nich mohli lépe orientovat. Zjistěte, jak může retrográdní Pluto ovlivnit vaše astrologické znamení a jak se můžete na tyto intenzivní energie připravit.

Vliv retrográdního Pluta na znamení zvěrokruhu do října

Retrográdní Pluto je astrologický jev, během něhož se planeta se na své dráze vůči Zemi pohybuje zpět.. Toto retrográdní období, které trvá až do října, je často spojováno s vnitřními otřesy, hlubokými otázkami a intenzivní transformací.

Jednotlivá astrologická znamení tento dopad obecně pociťují různě, ale obecně se uznává, že toto období může být bouřlivé a náročné.Toto období může být bouřlivé a náročné a nutí každého z nás konfrontovat se se svými strachy a temnými oblastmi, abychom se mohli vyvíjet.

Charakteristika a vliv Pluta během retrográdního období

Pluto je v astrologii spojován s mocí., à transformace tajemství a psychologie. Během retrográdního pohybu se tyto vlastnosti projevují intenzivněji. Jedinci pociťují výzvu k introspekci Jsou povzbuzováni, aby zkoumali svůj vnitřní svět a čelili svým nejhlubším obavám.

Je to vhodná doba k práci na sobě, k odhalení pohřbených bloků a k osvobození se od zastaralých vzorců. Retrográdní Pluto vás vybízí k tomu, abyste vnitřní metamorfóza Výsledkem je významný osobní rozvoj.

Nejvíce ovlivněná astrologická znamení a příležitosti, které retrográdnost nabízí

Vzhledem k tomu, že retrográdní Pluto bude svůj nebeský vliv rozvíjet až do října, připravují se astrologická znamení na období hlubokých výzev a změn. Během tohoto období retrográdního Pluta, Znamení zvěrokruhu Štír na Taurus a Lion budou obzvláště postiženy.

Přečtěte si také :  Beran a přátelství: Objevte ideálního společníka podle astrologie

Štír by mohl zažít intenzivní emocionální transformaci Býk by mohl být konfrontován s hlubokým zpochybněním svých hodnot a Lev by mohl zažít potřebu znovu objevit sebe sama kreativně.

Od 26. května však ochranné spojenectví s Jupiterem přinese. příležitosti k růstu a překonat minulost. Toto období nabízí postiženým znamením příležitost znovu objevit sebe sama, aby uzdravit se z zranění a směřovat k lepší budoucnosti.

Karolína Svobodová
Karolína Svobodová

Karolína Svobodová, dynamická spisovatelka, se zabývá tématy od praktického života až po duchovní pohodu.

Voir tous ses articles