Sněhový úplněk: objevte základní rituály, které je třeba provést!

La úplněk je obzvláště vhodná doba pro spojit se se svým vnitřním já a vyjádřit své záměry. Během této lunární fáze lze provádět mnoho rituálů a využívat tak její silné a příznivé energie.

Ať už jste začátečník nebo adept esoterických praktik, existuje řada rituálů, které lze v tomto ročním období provádět. Množství způsobů, jak oslavit úplněk a vytěžit z něj co nejvíce.. V tomto článku se podíváme na několik jednoduchých a účinných rituálů, které můžete během úplňku provádět a které vám pomohou vytěžit z tohoto dne co nejvíce. slaďte se se svými přáními a manifestujte své sny.

Přínos úplňku pro odpoutání se od světa

Úplněk je ideální dobou pro uvolnění negativní energie a vyčistěte si mysl. Spojením s touto silnou lunární energií můžete zbavit se obsedantních myšlenek a každodenních starostí.

Intenzivní světlo úplňku působí jako katalyzátor pro zklidnění mysli a povzbuzení k uvolnění. Je to ideální příležitost znovu se soustředit na sebe, zbavit se nahromaděného napětí a… najít pocit vnitřního klidu.

Doporučené očistné a meditační rituály

Během úplňku se doporučuje provádět očistné rituály zbavit se negativních energií a znovu se soustředit na sebe. Na . fumigace kadidlem jako je šalvěj nebo citronella, je běžnou praxí pro očistu prostoru a ducha.

Pálením těchto posvátných rostlin, se uvolňují pozitivní vibrace které pomáhají odstranit toxické myšlenky a uklidnit duši. Na meditace je také mocným nástrojem ke spojení se svým vnitřním já a nalezení vnitřního klidu. Soustředěním se na dýchání a oproštěním se od rušivých myšlenek můžete dosáhnout stavu hlubokého klidu a vyrovnanosti..

Použití tarotových výkladů a krystalů během úplňku

Během úplňku speciální tarotová losování při úplňku mohou být velkým pomocníkem při odhlédnutí od svých silných a slabých stránek. Karty odhalují jemná poselství a umožňují lépe porozumět působícím energiím a nabízejí vhled do vlastního života. cenné pokyny pro klidný pohyb vpřed.

Přečtěte si také :  Astrologická předpověď: Toto znamení prochází existenční krizí, ale nakonec se vše vyřeší!

Dále, dobíjejte své krystaly ve světle úplňku. je běžnou praxí v litoterapii. Tato intenzivní měsíční energie umožňuje krystalům očistit se a nabít se pozitivní energií, a posiluje tak jejich léčivé a harmonizační schopnosti..

Zkoumání krystalů během úplňku lze rozšířit i na. vytvoření lunárního oltáře. Pečlivým rozmístěním krystalů, svíček a symbolických předmětů můžete svůj posvátný prostor personalizovat a zesílit tak energetický dopad úplňku.

Toto úplné ponoření do lunární energie vytváří tzv. hlubší spojení s kosmickými silamiposiluje přínos praktikovaných rituálů.

Karolína Svobodová
Karolína Svobodová

Karolína Svobodová, dynamická spisovatelka, se zabývá tématy od praktického života až po duchovní pohodu.

Voir tous ses articles