Zvyšte svou intimitu : Snadná cvičení pro plnohodnotný sexuální život

V tomto článku objevíte několik jednoduchá a účinná cvičení, která podpoří váš sexuální život. Ať už jste ve vztahu již dlouho, nebo chcete okořenit své intimní vztahy, tato cvičení vám pomohou zlepšit vaše spojení s partnerem a objevit nové pocity.

Když věnujete čas práci na své sexualitě, budete moci posílit svůj vztah jako pár a prožít intenzivní a vášnivé chvíle. Jste připraveni přijmout výzvu a objevit nové způsoby, jak učinit svůj sexuální život více naplňujícím ? Postupujte podle tohoto průvodce !

Berte sex jako formu fyzického cvičení

Sex je často vnímán jako forma intimního aktu a příjemný, ale může být také považován za zdravou formu fyzického cvičení. Pohlavní styk intenzivně zatěžuje tělo, spaluje kalorie, posiluje svaly a zlepšuje vytrvalost.

Navíc tato aktivita stimuluje tzv. produkci endorfinů na hormony štěstí což přispívá k snížení stresu úzkost a zlepšení nálady. Pokud budete k sexu přistupovat jako k fyzickému cvičení, můžete nejen zlepšit svou celkovou fyzickou kondici, ale také zvýšit své sexuální uspokojení.

Pravidelné cvičení pro zlepšení sexuálního života

Kromě výhod sexu jako fyzického cvičení může mít na sexuální zdraví pozitivní vliv i pravidelné provozování jiných forem fyzické aktivity. Je tomu tak proto, že cvičení pomáhá zlepšovat krevní oběh To může být prospěšné pro muže trpící erektilní dysfunkcí, protože podporuje lepší prokrvení penisu.

Kromě toho, posilujte pánevní svaly pomocí cviků, jako je např. jóga nebo pilates může pomoci snížit bolest při pronikání a pomoci zvýšit sexuální potěšení. V neposlední řadě je známo, že pravidelné cvičení stimuluje libido tím, že zvyšuje produkci pohlavních hormonů, jako je testosteron.

Význam kardio cvičení vysoké intenzity pro přípravu těla na fyzickou námahu při sexu.

Navštivte vysoce intenzivní kardio se doporučuje pro připravit tělo na fyzickou námahu při sexu. zlepšením krevního oběhu. Cvičení, jako je běh, jízda na kole nebo sprinty, mohou pomoci posílit srdce a plíce a zároveň zvýšit fyzickou vytrvalost.

Přečtěte si také :  Cholesterol: Kuchyňské oleje, kterým se podle kardiologa vyhnout

Zlepšení krevního oběhu znamená lepší okysličení svalů což může zlepšit sexuální výkonnost. Pravidelným prováděním vysoce intenzivních kardio tréninků se můžete cítit zdatnější a schopnější vydržet delší fyzickou námahu při sexu.

Karolína Svobodová
Karolína Svobodová

Karolína Svobodová, dynamická spisovatelka, se zabývá tématy od praktického života až po duchovní pohodu.

Voir tous ses articles